poniedziałek, 22 października 2012

Konkursowy makijażowy, mimo wszystko :)

Hej :)

Dziś przedstawiam Wam mój makijaż inspirowany gwiazdą, Cher Lloyd, angielską piosenkarką, która wygrała "The X Factor".
Uwielbiam jej styl ubierania się i malowania. Prawie zawsze ma mocno podkreślone oczy konturówką, to chyba jej znak ;-) do tego przeróżne kolory na powiekach.

Ja wybrałam kolory neutralne w połączeniu z konturówką i różowe usta, czyli troszkę taki mix, ponieważ na owym zdjęciu ma fioletowe oczy i w zasadzie neutralne usta :) Miała to być inspiracja, nie kopia makijażu z fotki.
Jeśli podoba Wam się moja praca, możecie na nią zagłosować na nią TUTAJ. Za oddany głos serdecznie dziękuję :-) Niektorym może się wydawać, po co biorę udział w konkursach makijażowych, skoro nie znam technik i w zasadzie niewiele makijaży mi wychodzi - odpowiedź jest prosta, uwielbiam zmalowywać "cosie", czasami mi wychodzi, czasami nie, lubię wyzwania i chcę się sprawdzać. No cóż, jestem tylko hobbystką, która ma mało czasu na jakiekolwiek ćwiczenia związane z mejkapami :)

Możecie głosować jeśli jesteście obserwatorami bloga trustmyself-make-up lub jeśli lubicie fanpage bloga na Facebook'u :) Oddać głos można do 24 października :)


Lecę z córą i mężowym na spacer, udanego wieczoru!

2 komentarze:

Dziękuję każdemu kto zostawi tutaj wpis :-)