czwartek, 20 września 2012

Malunek na konkurs

Hej!

Miałam napisać posta o lakierach Barry M., ale dziś przedostatni dzień konkursu i musiałam zmalować "coś" ;) więc zabrakło mi czasu na lakiery.

Pokażę Wam, to makijaż inspirowany Indyjskim Fashion Week:Nie wyszło mi tak jak chciałam, ale nie miałam bazy pod cienie, ani też nie mam jakichś specjalnych pędzli do kresek, więc ciężko było.
Ajjj jakbym chciała umieć się malować jak niektóre dziewczyny! Choć być może w większości przypadków to Photoshop (?) na zdjęciu.

Jaką bazę pod cienie preferujecie? Jakiej używacie? Ja miałam jeszcze starą :P z firmy MEOW. Kiedyś dostałam bazę z Avonu.. porażka na całej linii, ten produkt nie powinien mieć w opisie słowa BAZA.. tragedia. Z Meow byłam bardzo zadowolona, ale chyba już nie produkują baz.

Czas lecieć na dwór z brzdącem :-)

3 komentarze:

 1. Coś mi nie gra, nie tyle w makijażu, co właśnie w zdjęciu. Dziwna perspektywa, jakbyś nie miała brody :P Ja uwielbiam bazę Artdeco, nigdy się na niej nie zawiodłam, choć czym starsza to traci swoje właściwości. Używam jej za każdym razem pod cienie, inaczej nie utrzymałyby się nawet godziny, przy moich tłustych powiekach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwierz mi, ze to było najlepsze zdjęcie ;) niestety sama sobie nie umiem fotek robić tym starym cyfrakiem.. On ma z 7 lat i ledwo zipie.
  Wlasnie czytałam o artdeco, że twardnieje i jakoś mnie to odstraszyło, ale skoro przy tłustych powiekach się sprawdza to może zaryzykuję ;) choć chcialabym bazę HEAN przetestować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakręcony makijaż :) Ale rzeczywiście ujęcie niezbyt udane - ale sama też nie umiem robić zdjęć ani paznokci ani tym bardziej makijażu... :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu kto zostawi tutaj wpis :-)